Akta parafii katolickiej Strzelce Krajeńskie Friedeberg, zespół 191, sygnatura PSKr-kat

SygnZespół 191TytułRok_antRok_pRok_kRok_posOpis_fizycznyilość stronwymiarjęzykSygnatury dawneUwagi
PSKr-kat 1Parafia Rzymskokatolicka Strzelce Kraj. (Friedeberg)[Ksiega ochrzczonych]19351945księga, poważnie zniszczonaniemAP Strzelce Kraj.
PSKr-kat 2Parafia Rzymskokatolicka Strzelce Kraj. (Friedeberg)[Księga zgonów]19361945księga, poważnie zniszczonaniemAP Strzelce Kraj.
PSKr-kat 3Parafia Rzymskokatolicka Strzelce Kraj. (Friedeberg)[Zgony w Oflagu II C Woldenberg]19391943akta luźneniemAP Strzelce Kraj.
PSKr-kat 4Parafia Rzymskokatolicka Strzelce Kraj. (Friedeberg)[Akta luźne z ksiąg metrykalnych]akta luźneniemAP Strzelce Kraj.
PSKr-kat 5Parafia Rzymskokatolicka Strzelce Kraj. (Friedeberg)[Duplikaty - chrzty, śluby i zgony, także Schoenfeld - Sławno]18681874poszytniem