Akta kościoła ewangelickiego Krosno Odrzańskie Crossen O., zespół 138, sygnatura PKro-ew

SygnZespół 138TytułRok_antRok_pRok_kRok_posOpis_fizycznyilość stronwymiarjęzykSygnatury dawneUwagi
PKro-ew 1Kościół ewangelicki św. Andrzeja Krosno Odrzańskie (Crossen a/Oder)Rechnungsbuch der Kirchen-Kasse zu Berg [St.Andreas]18141883księgabrak pag.niemAkta były przechowywane na plebanii w Krośnie O.
PKro-ew 2Kościół ewangelicki św. Andrzeja Krosno Odrzańskie (Crossen a/Oder)Tagebuch19171924księgabrak pag.niemAkta były przechowywane na plebanii w Krośnie O.
PKro-ew 3Kościół ewangelicki św. Andrzeja Krosno Odrzańskie (Crossen a/Oder)Tagebuch19251925akta luźnebrak pag.niemAkta były przechowywane na plebanii w Krośnie O.